Contact/Colofon

Castricumse RugbyClub Sportpark Wouterland
Van Haerlemlaan 29 1901 JM Castricum
Postbus 153 1900 AD Castricum
Telefoon 0251-651912
Rabobank NL33 RABO 0311 981 240
Rabobank (contributie) NL84 RABO 0311 906 214
BTW nummer 8169 32 591 B01
K.v.K 40 63 49 15
E-mail info@casrc.nl
Route Route naar Wouterland

FUNCTIE NAAM TELEFOON E-MAILADRES
Bestuur/voorzitter Niek Valk voorzitter@casrc.nl
Bestuur/secretaris Vacature secretaris@casrc.nl
Bestuur/penningmeester Barry Pieters finance@casrc.nl
Bestuur/technische commissie Mark Thomson tc@casrc.nl
Bestuur/Commercie Joop Korsmit commercie@casrc.nl
Bestuur/Jeugd Joeri van Campo jeugd@casrc.nl
Bestuur/Accommodatie Theo Schermer accommodatie@casrc.nl
Wedstrijdsecretaris  Ed Willems 06-11 520 671 ws@casrc.nl
Privacy coördinator Joeri van Campo privacy@casrc.nl
Redactie-nieuwsbrief Diverse freekick@casrc.nl
Webmaster Hendrik Nijenhuis webmaster@casrc.nl
Kantine coördinator Peter Bakker kantine@casrc.nl
Schoonmaakploeg Bert Kortekaas
Ledenadministratie Hans van Balgooi ledenadmin@casrc.nl
Accommodatie Theo Schermer theo.schermer@casrc.nl
Vertrouwenspersoon Ed Willems willem5@planet.nl
Feestcommissie voorzitter Jan Vos feestcommissie@casrc.nl
Supportersclub Arnold Brinkhorst
Train de trainer Martin Slagt martin@rugbycoach.com
Locatie RTC Castricum (mini’s/cubs) Joeri van Campo gtbm@casrc.nl
LOOT school Margo Holland info@rugbyacademynoordwest.nl
1e team manager Jeroen Stuifbergen team1@casrc.nl
2e team manager Theo de Jong team2@casrc.nl
3e team manager Marcel Beerkens team3@casrc.nl
Damesteam manager Sarah Hiddleston dames@casrc.nl
Colts manager Lars Rendering colts@casrc.nl
Junioren manager Ed Willems junioren@casrc.nl
Cubs manager Mark Schoorl cubs@casrc.nl
Mini’s manager Joeri Goedhart minis@casrc.nl
Benjamins manager benjamins@casrc.nl
Turven manager Lars Bos turven@casrc.nl
Guppen manager Kim Boelhouwer guppen@casrc.nl
Beren manager Annemiek Winder beren@casrc.nl
Top